Zespół Szkoły Young Best Driver to ludzie, którzy od wielu lat są związani z branżą transportową, motoryzacyjną i szkoleniową.

podstawy-dzialania-opisWraz ze specjalistami Szkoły Doskonalenia Technik Jazdy Best Driver, wyspecjalizowaną w rekrutacji kierowców instytucją – Easy Logistic Solutions oraz wspólnie z partnerami przygotowaliśmy kompleksowe działanie, która ma na celu rozszerzoną edukację, umożliwienie zdobycia praktyki w zawodzie oraz zapewnienia zatrudnienie w dobrej i prestiżowej firmie transportowej już w dniu rozpoczynania naszego kursu.

Projekt Young Best Driver to odpowiedz na realne problemy branży transportowej. Każda młoda osoba, która chce wejść w zawód kierowcy, styka się z ogromnym problemem jakim jest poziom kształcenia zawodowego w Polsce.

Obecnie kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej trwa 140h, w tym tylko 2 godziny to praktyczna nauka techniki jazdy. Najczęściej prawie 140h to jedynie nauka w formie e-learningu.
Świadomi faktu, że ta forma kursu w żaden sposób nie może efektywnie przygotować do wykonywania zawodu kierowcy, wprowadziliśmy innowacyjną metodę nauczania, która w sposób realny daje praktyczne umiejętności osobom, które chcą się zawodowo związać z transportem. Nasi instruktorzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, które dała im wieloletnia praca na stanowisku kierowcy, doskonale znają specyfikę tego zawodu i problemy, z jakimi każdy z nich spotyka się na swojej drodze.

Dzięki opatentowanym ćwiczeniom i unikalnej metodologii nauczania, jesteśmy w stanie zaproponować najskuteczniejsze w Polsce szkolenia dla młodych i niedoświadczonych kierowców. Przekazujemy szereg praktycznych wiadomości, które pozwolą szybko i przede wszystkim efektywnie przygotować się do wykonywania zawodu kierowcy.

 

Kurs opracowany przez Young Best Driver to spersonalizowana usługa, dopasowana do predyspozycji każdego kierowcy, która daje podstawy i realne możliwości do podjęcia wykonywania zawodu kierowcy.


Istotę i sens branży transportowej stanowią ludzie. Gdyby nie zawód kierowcy, tak naprawdę nikt nie mógłby normalnie funkcjonować w dzisiejszym świecie. Unikalne doświadczenie, wrodzone predyspozycje, a także dobre kompetencje zawodowe kierowców składają się na sukces całej organizacji. Mając na uwadze wszystkie te czynniki, podjęliśmy współpracę z firmami transportowymi, które są świadome, że warto inwestować w rozwój swojego zespołu, bo to właśnie on stanowi w znacznym stopniu o przyszłości firmy.

Naszym głównym celem jest kompleksowe przygotowanie kierowcy do wykonywania zawodu i zapewnienie mu stałego zatrudnienia w jednej z kilku najlepszych firm transportowych w Polsce.

podstawy-dzialania-opis-2Naszą ideą jest współpraca i pomoc tym firmom, które dbają o kompetencje swoich pracowników, stabilność zatrudnienia, godne i przyjazne warunki pracy, rozwój. W każdej z tych firm, kierowca ma możliwość ustalenia systemu pracy takiego, jaki mu pasuje. W dobie niżu demograficznego, coraz bardziej wymagającego kandydata na rynku pracy, dbałość o employer branding nabiera szczególnego znaczenia. Współpracują z nami firmy, który rozumieją jak ważną kwestią jest inwestycja w rozwój zawodowy swoich pracowników.

Kryterium, jakim kierujemy się przy wyborze naszych partnerów, to przede wszystkim wysoka jakość zatrudnienia, na którą składają się m.in. takie czynniki jak: możliwość podnoszenia kwalifikacji, system motywacyjny, przestrzeganie prawa pracy, dynamika zatrudnienia, przestrzeganie przepisów BHP, atrakcyjny system pracy.